• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 570

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562212 15877074 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SkierniewickiejMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z kuchnią-pokoju sypialni -pokoju przerobionego na g...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 000 PLN (18 173 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15877121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562210 15877121 Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 115,1 m2 składa się z:- salon przechodzący płynnie w jadalnię i ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (14 118 zł/m2)

4
2
115.1 m2
2002
15877062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562113 15877062 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 97,4 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-tr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 388 900 PLN (24 527 zł/m2)

4
2
97.4 m2
2016
15877061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562111 15877061 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88,64m2 składa się z:-salonu połączonego z ku...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (24 255 zł/m2)

4
1
88.64 m2
2018
15877070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562110 15877070 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 składa się z:-przestronny salon z an...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (17 564 zł/m2)

3
1
78 m2
2010
15877057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562103 15877057 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976
15877064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562098 15877064 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych bez windy. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,20m2 skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (16 605 zł/m2)

3
1
54.2 m2
1980
15877063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562096 15877063 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15878319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593906 15878319 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- taras,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 147 zł/m2)

2
1
46.84 m2
2008
15878119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589067 15878119 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Ordynackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- d...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (21 449 zł/m2)

3
1
69 m2
1956
15878100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588321 15878100 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15878104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588316 15878104 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AluzyjnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2003