• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole Wrocław

Znalezionych ofert: 162

15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15451940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18874246 15451940 MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUMiejsce w garażu oraz komórka lokatorska W CENIE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na osiedlu Poświętne. W ofercie na osiedlu posiadamy równ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (12 939 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15885831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742943 15885831 RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCIMieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodzinyNa sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72 m z dwoma balkonami, znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej i...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (10 084 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15872622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499187 15872622 MIESZKANIE nad rzekąBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na Kleczkowie. Oddanie mieszkania IV kwartał 2026 rokuMieszkanie składa się z:...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

674 395 PLN (15 327 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15844727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26844497 15844727 Rynek pierwotny - bez PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2, znajdujące się 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ulicy Odolanowskiej.Mieszkanie gotowe do odbioruMieszkanie składa się z:- salonu z a...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (12 304 zł/m2)

4
-
69 m2
2023
15870647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27434838 15870647 English version belowREZERWACJA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią ul. PoleskaNa sprzedaż 2-pokojowe o wschodniej eskpozycji o wielkości 53,58 m2, mieszkanie z loggią, klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Poleskiej.Nieruchomość znajduje się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15897251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998911 15897251 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026