• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto Kępa Mieszczańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mieszczańska i Kępa

Znaleźliśmy 317 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miasto Stare Wrocław

15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15861858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27214403 15861858 Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego.Doskonała komunikacja: przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

939 000 PLN (6 904 zł/m2)

5
2
136 m2
1922
15708462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24341796 15708462 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA FONTANNĘ. OSOBNA KUCHNIA I BALKON. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Oferta na wyłączność.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszka...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 000 PLN (14 188 zł/m2)

4
-
69 m2
2018
15768507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547056 15768507 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023-pokojowe mieszkanie 64,9 m ul. Rydygiera Nadodrze WrocławNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5 w budynku z 1994 roku przy ul. Rydygiera jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

3
2
64 m2
1994
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792
15357465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710464 15357465 Opiekun oferty:Kruszyński Jakubtel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne,- Ogrzewanie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 144 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1792
15872296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489858 15872296 ul. Trzemeska okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku sześciopiętrowym składa się z pokój ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 000 PLN (21 515 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15412992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17987273 15412992 ul. Dubois okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwustronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,5 m w apartamentowcu z 2015 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku siedmiopiętrowym składa się z salonu z kuchnią, osobnej sypialni, łaz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
1
54 m2
2015