• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Wilczyce Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilczyce i Kasztanowa

Znaleźliśmy 492 podobnych ofert: Na wynajem domy

15888655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27819552 15888655 Do wynajęcia segment o powierzchni 225m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to 3 piętra do wykorzystania na cele biurowe oraz garaż z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi.Przyziemie: garaż na 3 samochody- do wykorzystania na magazyn, produ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

7
2
225 m2
2000
15413143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 17988446 15413143 Bliźniak 5 pokoi Bielany Wrocławskie, pierwszy najem Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bi...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15065198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8677447 15065198 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku !!Garaż w bryle budynku15 min autem do Placu GrunwaldzkiegoOtoczenie nieruchomości:Niska zabudowa bliźniacz...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

7 000 PLN (49 zł/m2)

5
-
144 m2
2022
15849688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny/firmy, zielona okolica 26978972 15849688 Do wynajęcia 9-pokojowy 1-piętrowy dom  (segment środkowy) 180m2 z 2016 r, na działce 450 m2, Ząbki.Wykończony, świeżo po malowaniu, dostępny bez mebli ruchomych. Doskonały dla rodziny lub firmy.Cena: 8000 zł + media wg zużycia. Kaucja 8000 zł.Cicha ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

8 000 PLN (44 zł/m2)

9
-
180 m2
2016
15849316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 4 pokoje w zabudowie bliźniaczej 26963626 15849316 Do wynajęcia 4-pokojowy 1-piętrowy bliźniak 149m2 z 2020r., na działce 420m2, Walendów-Nadarzyn.Doskonały dla rodziny lub grupy przyjaciół.Cena: 10000 zł + 500 zł czynsz administracyjny + media wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, w promi...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

10 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
149 m2
2020
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15871238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27459368 15871238 Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 360 mkw, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – osiedle Pod Skocznią, przy kameralnej i cichej ulicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (50 zł/m2)

8
4
360 m2
1995
15870096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27419067 15870096 DO WYNAJĘCIA : Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 60,00 m2 ; w budynku dwu-lokalowym. Przedmiotowy lokal posadowiony jest na działce o pow.178 m2 . Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe oraz miejsce na śmietnik na tzw. części ws...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 000 PLN (83 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15886175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27749831 15886175 To świetna oferta, szczególnie pod działalność taką jak przedszkole, żłobek, gabinety terapeutyczne czy biuro projektowe, biorąc pod uwagę układ pomieszczeń (duża sala na parterze i mniejsze pokoje na górze) oraz prestiżową lokalizację blisko Parku K...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (24 zł/m2)

8
3
208 m2
1980
15873054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27511214 15873054 Do wynajęcia bardzo ładny dom w okolicach gliwickiej Radiostacji przy ul. MichałowskiegoDom zlokalizowany na 1000 metrowej działce w całości podpiwniczony z kotłownią i pralnią w piwnicy składa się z 2 kondygnacji naziemnych (parter i piętro).Na part...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

7 200 PLN (42 zł/m2)

4
2
170 m2
1960
15886549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27761843 15886549 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej,Dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ) .Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymaga...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (54 zł/m2)

5
-
350 m2
-
15885096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27717115 15885096 Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie.Poziom I:Przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras.Całkowicie umeblowana i wyposażona kuchnia,Toaleta,Poziom II:Cztery sypialnie, balkon,Łazienka,Poz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (63 zł/m2)

6
2
200 m2
2020