• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 350

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15876208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532760 15876208 Lokal biurowo-usługowy. położony częściowo na parterze, częściowo na poziomie -0,5 w kamienicy po generalnym remoncie.Wydzielone open space ok 50m2 na poziomie 0 ,sala konferencyjna, kuchnia oraz węzły sanitarne na poziomie-0,5.Powierzchnia nr 1(pozi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 398 PLN (37 zł/m2)

5
-
171 m2
-
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15890968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883627 15890968 Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m² w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m² , zlokalizowane na parterze dwukondygnacy...

Kraków (Nowa Huta), Mrozowa

5 999 PLN (45 zł/m2)

1
-
134 m2
-
15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010
15892333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898681 15892333 Całe piętro pod biurousługihandel ok.283 m² Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m² na wynajem, zajmujący całą kondygnację...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
283 m2
2016
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15893261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27906311 15893261 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15893260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906304 15893260 Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m² położony przy ul. 29 Listopada, zaledwie 500 m od...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (50 zł/m2)

11
-
139 m2
2009
15893273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906285 15893273 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej uli...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15893289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906282 15893289 LOKAL NA BIURO, KANCELARIE, GABINET - KROWODRZA * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowy o powierzchni 54m2 zlokalizowany na 4 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (44 zł/m2)

11
-
54 m2
1969