• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 349

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15891794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897472 15891794 Oferujemy lokal biurowy o pow. 303m2 przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Lokalizacja: Adres: Ul. Karmelicka, Kraków Bezpośredni dostęp do przystanku tramwajowego "Batorego". Zaledwie 1 przystanek tramwajowy od ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 180 PLN (60 zł/m2)

11
-
303 m2
1900
15891700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897471 15891700 Nowoczesna przestrzeń biurowa z panoramicznymi widokami, idealna dla Twojej firmy - doskonała lokalizacja w centrum Krakowa Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w strategicznej okol...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
80 m2
2024
15891538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897623 15891538 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy z 2023 roku - 176 m² Wysoki standard W pełni wyposażony Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 176 m² do wynajęcia. Przestrzeń została z...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 900 PLN (73 zł/m2)

11
-
176 m2
2021
15891616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897529 15891616 Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą lojalnych klientów i posiada świetne opinie, co st...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 620 PLN (57 zł/m2)

11
-
64 m2
1970
15891524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897528 15891524 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 500 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

23 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15891708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897523 15891708 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15891980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897474 15891980 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej w Krakowie . Nieruchomość wy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
33 m2
2024
15891913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897644 15891913 Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 90 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrej lokalizacji, zap...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 550 PLN (84 zł/m2)

11
-
90 m2
2004
15891989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897526 15891989 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną. Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o powierzchni ok.75m2 znajduje się w bloku w nowym b...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (87 zł/m2)

11
-
75 m2
2005
15891447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897622 15891447 Lokal usługowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 299 m² , z możliwością wynajęcia całości lub wybranej części: Parter - 91 m² I piętro - 200 m² Dodatkowo: Powierzch...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15891722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897620 15891722 Lokal - ul. Floriańska - front kamienicy - 4 piętro - poddasze. Lokal znajduje się w małej kamienicy przt jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztw...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 292 PLN (71 zł/m2)

11
-
75 m2
1800
15891523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897522 15891523 Lokal wykończony dla celów gabinetów medycznychkliniki. Oferujemy lokal użytkowy na pierwszym piętrze nowego biurowca z windą. Lokal posiada wysokiej jakości wykończenie wnętrza, jest zaprojektowany oraz przystosowany dla naje...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
108 m2
2023