• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 349

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15891515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897476 15891515 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowe...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 641 PLN (69 zł/m2)

11
-
168 m2
2010
15891608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897475 15891608 Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem z parkingu. Lokal w nowo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (49 zł/m2)

11
-
340 m2
2010
15891887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897473 15891887 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej. Nieruchomość wyróż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
2024
15891820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27897645 15891820 Oferujemy na wynajem komfortowe biuro o powierzchni 68 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego dwupiętrowego biurowca z windą. Jest to idealne miejsce dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrej lokalizacji, zap...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
68 m2
2004
15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15890899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883529 15890899 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Lokal do wynajęcia - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
95 m2
1920
15890811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883390 15890811 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Jest to jeden z dwóch lokali, posiad...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
89 m2
1996
15822176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26633171 15822176 Lokal handlowo-usługowy na parterze, z witryną, w doskonałej lokalizacji - Bronowicka 42.Lokal o powierzchni 53,84 m2 do dowolnej aranżacji pod potrzeby przyszłego najemcy, możliwe wykończenie wg uzgodnienia z właścicielem.Lokal położony na parterze ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (100 zł/m2)

11
-
53 m2
2015
15889715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27860434 15889715 wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 36x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta, natrysk ,pomieszczenie socjalne oraz 4 biura. lokal może być ogrzewany, jego...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

35 560 PLN (41 zł/m2)

11
-
864 m2
-
15889714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27860432 15889714 wynajmiemy lokal magazynowo produkcyjny z rampą o wymiarach 18x24m wyposażony w posadzkę niepylącą. Lokal nie posiada w środku żadnych słupów. W lokalu znajduje się toaleta. lokal może być ogrzewany, jego montaż na koszt właściciela. Do lokalu prowad...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 280 PLN (40 zł/m2)

11
-
432 m2
-
15889705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27859035 15889705 Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy TVN. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3T. Wysokość do haka od posadzki to ok 3,4m. Wysokość hali w najniższym miejscu do konstrukcji dachu to 5m. Brama wjazdowa do hali to...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 100 PLN (35 zł/m2)

11
-
260 m2
-