• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Dobosza

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dobosza

Znaleźliśmy 4,847 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15890606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882438 15890606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,01m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 PLN (60 zł/m2)

1
-
14 m2
1965
15848286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935382 15848286 Lokal użytkowy o powierzchni 78 m na parterze , wejście od ulicy , duże witryny. Świetna lokalizacja. Duży ruch pieszy. W pobliżu metroZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (128 zł/m2)

11
-
78 m2
-
15848243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935159 15848243 Lokal uługowy 145 m2 na parterze budynku mieszkalnego po byłym przedszkolu. Idealny na sklep, gastronomię, salę zabaw. Witryny na calej długości. Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed lokalem.Wynajem z VAT, czynsz do wspólnoty.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
145 m2
-
15848266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935157 15848266 Do wynajęcia lokal użytkowy o pow 171m2 (plus przynależne miejsce garażowe).Bardzo dobry dojazd, okolica łącząca funkcje biurowe i mieszkalne.Lokal aktualnie użytkowany jako biuro - zaprojektowane jako połączenie open space i półzamkniętych powierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (105 zł/m2)

11
-
171 m2
-
15645994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23211950 15645994 Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (60 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15618810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574011 15618810 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eksplo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (60 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15618811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574007 15618811 Do wynajęcia lokal biurowy 95 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (50 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15573565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609679 15573565 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33,30m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 259 PLN (68 zł/m2)

11
-
33.3 m2
1980
15555063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087768 15555063 Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus ane...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 380 PLN (70 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15529165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20582068 15529165 Do wynajęcia lokal biurowy 1137 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 590 PLN (70 zł/m2)

12
-
1137 m2
-
15331271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16011272 15331271 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 267 PLN (65 zł/m2)

7
-
19.5 m2
1955
14642925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154732 14642925 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 783 PLN (72 zł/m2)

11
-
412 m2
-