• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Grodkowska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Grodkowska

Znaleźliśmy 4,934 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15652890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23352465 15652890 Poszukujesz biura w Warszawie w prestiżowej lokalizacji? Posiadamy w ofercie nowoczesne, znakomicie skomunikowane przestrzenie do pracy - biura serwisowane w wielu opcjach, które dostosujemy do Twoich preferencji. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (275 zł/m2)

1
1
8 m2
2020
15708083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24334939 15708083 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 203 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy. Przestrzeń obecnie funkcjonuje jako całość, jednak została zaprojektowana tak, by z łatwości...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 255 PLN (85 zł/m2)

7
-
203 m2
1890
15848936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26952429 15848936 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 98,98 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy.Lokal składa się z 4 pomieszczeń o wysokości 3 m, z dużymi oknami zapewniającymi doskonałe ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 650 PLN (88 zł/m2)

7
-
98 m2
1890
15888930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832466 15888930 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (254 zł/m2)

7
-
13 m2
2008
15865163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289191 15865163 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (414 zł/m2)

1
-
7 m2
2018
15888702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820819 15888702 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane dla 2 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 040 PLN (380 zł/m2)

1
-
8 m2
1999
15888707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820814 15888707 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 560 PLN (326 zł/m2)

1
-
14 m2
1999
15888563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816813 15888563 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15888548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816689 15888548 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 37,53 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 688 PLN (46 zł/m2)

1
-
37 m2
1990
15888549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816682 15888549 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,62 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 169 PLN (84 zł/m2)

1
-
14 m2
1993
15888517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814977 15888517 Do podnajęcia gotowa do pracy powierzchnia biurowa zaaranżowana w układzie open space. Możliwy wynajem z meblami (warunki do ustalenia). Do powierzchni przynależy 20 miejsc parkingowych. Budynek:Nowoczesny i prestiżowy kompleks budynków biurowych o ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 111 PLN (96 zł/m2)

11
-
1900 m2
2016
15884524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706134 15884524 Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191,40 mkw. ogrodzony zielonym ogródkiem, zaaranżowany z nonszalancją artystyczną i pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki z prysznicem, 6 pomieszczeń, lokal doświetlony oknami witr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (65 zł/m2)

6
-
191 m2
2003