• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Warszawa

Znalezionych ofert: 1 070

15859267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165411 15859267 Przedmiotem najmu jest wykończony lokal usługowy, który znajduje się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 24. To inwestycja Matexi z 2023 roku z 112 mieszkaniami i lokalami usługowymi na parterze. Budynek ma 9 pięter. Lokal jest w pełni wykończony w ba...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

11 000 PLN (136 zł/m2)

1
-
81.07 m2
2023
15888942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832499 15888942 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104,90 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 084 PLN (59 zł/m2)

6
-
104 m2
2013
15888940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832505 15888940 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 129,50 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 511 PLN (58 zł/m2)

3
-
129 m2
2013
15888939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832504 15888939 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 382 PLN (58 zł/m2)

6
-
179 m2
2013
15888946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832498 15888946 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.59,54 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 453 PLN (59 zł/m2)

5
-
59 m2
2013
15888944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832500 15888944 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 104 m2,na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 032 PLN (58 zł/m2)

5
-
104 m2
2013
15888930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832466 15888930 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (254 zł/m2)

7
-
13 m2
2008
15888931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832467 15888931 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (300 zł/m2)

1
-
6 m2
2000
15888921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832155 15888921 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow. 37 m2 na parterze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 546 PLN (96 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15888920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832154 15888920 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 327 PLN (62 zł/m2)

11
-
551 m2
2009
15872396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491848 15872396 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 232 PLN (62 zł/m2)

11
-
1031 m2
2009
15859518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168554 15859518 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow. 692 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 112 PLN (62 zł/m2)

11
-
692 m2
2009