• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wola Grodkowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Grodkowska

Znaleźliśmy 662 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Wola Warszawa

15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15893842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921541 15893842 Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna dla 8-16 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

295 PLN (9 zł/m2)

1
-
32 m2
2004
15870464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428456 15870464 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.811 m2 na 5 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 900 PLN (89 zł/m2)

11
-
811 m2
1997
14176199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105019 14176199 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 1279,96 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elew...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

98 587 PLN (77 zł/m2)

11
-
1288 m2
-
15890070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867809 15890070 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 689 PLN (108 zł/m2)

11
-
331 m2
2015
15890079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867804 15890079 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@proper...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 400 PLN (378 zł/m2)

1
-
144 m2
2001
15890064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867800 15890064 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (381 zł/m2)

1
-
26 m2
2007
15889921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864570 15889921 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 819 PLN (78 zł/m2)

3
-
151 m2
2009
15889918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864566 15889918 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 858 PLN (79 zł/m2)

4
-
100 m2
2009
15887950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797857 15887950 Warszawa- Do wynajęcia: biuro o pow. 1331 m2 na 6 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 090 PLN (110 zł/m2)

11
-
400 m2
2016
15887039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774896 15887039 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 982 PLN (60 zł/m2)

12
-
367 m2
1999
15869954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27412249 15869954 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 711 PLN (91 zł/m2)

10
-
513 m2
2001