• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 902

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15826837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26596341 15826837 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,82 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 214 PLN (38 zł/m2)

1
-
32 m2
1980
15826911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26596428 15826911 Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w OKOLICACH ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany lokal biurowy to je...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15814526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26595780 15814526 Do wynajęcia: magazyn o pow.307,34 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPomieszcz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 834 PLN (32 zł/m2)

1
-
307 m2
1980
15814518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26595353 15814518 Do wynajęcia: magazyn o pow.55,83 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIMagazyn we...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 233 PLN (41 zł/m2)

1
-
55 m2
1980
15814522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26596239 15814522 Do wynajęcia: magazyn o pow.54,80 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------Naj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 356 PLN (44 zł/m2)

1
-
54 m2
1980
15828275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26593667 15828275 podnajem----------------lokal biurowy o powierzchni 595m2 do wynajęcia w Śródmieściu, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 074 PLN (103 zł/m2)

7
-
595 m2
2016
15814520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26594799 15814520 Do wynajęcia: magazyn o pow.26,83 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 709 PLN (45 zł/m2)

1
-
38 m2
1980
15820887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26594573 15820887 Do wynajęcia: lokal biurowy 28,50 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku,w OKOLICACH Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy składa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 567 PLN (56 zł/m2)

2
-
28 m2
1970
15821698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26593220 15821698 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 1 piętrze nowoczesnym biurowca w samym centrum Warszawy, w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (341 zł/m2)

1
-
37 m2
1996
15821488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26593812 15821488 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.88 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 840 PLN (55 zł/m2)

4
-
88 m2
2000
15820890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26593968 15820890 Do wynajęcia: magazyn o pow. 85,90 m2 na warszawskim Targówku, na terenie przemysłowym w okolicach ul. Zabranieckiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------Najemca nie płac...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 577 PLN (30 zł/m2)

1
-
85 m2
1970
15803250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26289819 15803250 Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 91,83 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Samochodowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROW...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 599 PLN (73 zł/m2)

2
-
91 m2
2013