• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 884

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15806983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26357065 15806983 Do wynajęcia: biuro o pow.1104 m2 na 3 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIElegancki lokal biurowy.Powierzchni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

95 234 PLN (86 zł/m2)

10
-
1104 m2
2003
15791011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25982528 15791011 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.816 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny od kw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

85 055 PLN (104 zł/m2)

11
-
816 m2
2013
15762036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25398140 15762036 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 812,15 m2 na 20 piętrze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

72 005 PLN (89 zł/m2)

11
-
812 m2
2000
15799377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26186742 15799377 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 967 m2 na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIUkład pi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

73 683 PLN (76 zł/m2)

11
-
967 m2
2008
15799373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26186710 15799373 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 531 m2 na 15 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 436 PLN (114 zł/m2)

11
-
531 m2
1999
15775397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25669296 15775397 Do wynajęia: lokal biurowo-usługowy o pow. 317 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWysokość...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 992 PLN (60 zł/m2)

1
-
317 m2
2009
15773296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632732 15773296 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30,47 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 PLN (73 zł/m2)

1
-
30 m2
2016
15811844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26443057 15811844 lokal handlowo-usługowy o pow.53 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 079 PLN (96 zł/m2)

1
-
53 m2
2018
15811755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26442062 15811755 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.120 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w OKOLICACH ul. Kruczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy w ukł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 640 PLN (72 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15811493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436174 15811493 Do wynajęcia:lokal biurowy o pow.213,40 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 134 PLN (29 zł/m2)

7
-
213 m2
2004
15811791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26442628 15811791 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIModuł biurowy skład...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 378 PLN (65 zł/m2)

5
-
221 m2
1998
15811425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26436170 15811425 Do wynajęcia: Magazyn o pow. 161,57 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzch...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 785 PLN (42 zł/m2)

1
-
161 m2
1980