• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 883

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15812057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26458490 15812057 Do wynajęcia: lokal biurowo - magazynowy o pow. 47m2 na antresoli w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Offic (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIL...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 378 PLN (72 zł/m2)

1
-
47 m2
2016
15802695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26273450 15802695 Do wynajecia: umeblowane prywatne biuro dla 24 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Officee (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWyposażone ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
115 m2
2019
15806952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26355646 15806952 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 005 PLN (69 zł/m2)

4
-
145 m2
2015
15805532 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26308162 15805532 Do wynajęcia: magazyn o pow.53 m2 na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJedno pomiesz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 385 PLN (45 zł/m2)

1
-
53 m2
1980
15789952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25952804 15789952 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Officee (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 191 PLN (93 zł/m2)

1
-
826 m2
2008
15797799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26154474 15797799 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 41,80 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden pok...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 004 PLN (73 zł/m2)

2
-
41 m2
2016
15791080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25982657 15791080 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.580 m2 na 13 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIBiuro do aranżacji ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 540 PLN (108 zł/m2)

11
-
580 m2
2006
15806445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338114 15806445 Do wynajęcia: umeblowane 6-osobowe biuro, na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (579 zł/m2)

1
-
19 m2
2018
15775407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25669295 15775407 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 531 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia bi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 811 PLN (60 zł/m2)

8
-
531 m2
2009
15774468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25650690 15774468 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJI12-piętrowy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15762144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25399528 15762144 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 229 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy zloka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 910 PLN (69 zł/m2)

11
-
229 m2
2010
15806465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338118 15806465 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIZamykany pokó...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (300 zł/m2)

1
-
20 m2
2017