• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa

Znaleźliśmy 476 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Kraków

15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15886783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766897 15886783 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze eleganckiego budynku, wchodzącego w skład prestiżowego. monitorowanego kompleksu mieszkalnego „Villa Verona”, położonego przy ul. Bronowickiej w Krakow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (48 zł/m2)

3
1
64 m2
2006
15886781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27766894 15886781 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ogromny apartament usytuowany na IV piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład prestiżowego kompleksu Apartamenty Ludwinów zlokalizowanego w przepięknej okolicy brzegu Wisły, nieopodal centrum Krakowa, krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

4
1
151 m2
2008
15882082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27657155 15882082 LUKSUSOWY 3-POKOJOWY APARTAMENT 72 m2 NA WOLI JUSTOWSKIEJ Nieruchomość dostępna od lipca Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej Nieruchomość składa się z: - Przestronnego...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (68 zł/m2)

3
-
72 m2
2015
13206352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1510260 13206352 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA ZABŁOCIU Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z dużym balkonem i składa się z : -Dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, -Sypialni, -Łazienki, -Przedpokoju...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (82 zł/m2)

2
-
38 m2
2016
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15844672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26842700 15844672 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy BronowiceNieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na II piętrze III piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Szlachtowskiego - Bronowice. Skład się z salonu z aneksem kuch...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2007
15243979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13655262 15243979 Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość:Apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego apartamentowca w samym centrum Krakowa, niedaleko Wisły przy ul. Piw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
57 m2
2008