• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy: zmywar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15889154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845620 15889154 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa wynajem przytulna mieszkanie w sercu Krakowa, w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. płk. Francesco Nullo.Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 znajduje się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.Składa ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2020
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-
14819178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3076991 14819178 Dodatkowo: domofon, kaloryfery, łącze internetowe; Rozkład: jednostronny, korzystny układ; Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5m2 na 1 piętrze, w bloku przy ul. Młyńska Boczna,Ugorek w Krakowie. Kaucja jednomiesięczny czynsz, umowa n...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
-
12566394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 876326 12566394 W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: PIWNICA - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala garażowa lub magazyn PARTER - otwarta powierzchnia biurow...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15884399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27700705 15884399 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (63 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022