• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

12566394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 876326 12566394 W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: PIWNICA - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala garażowa lub magazyn PARTER - otwarta powierzchnia biurow...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15884399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27700705 15884399 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (63 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15869251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404693 15869251 Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej 67. Dostępne od 1.05.2026 OPIS...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
54 m2
2013
15857954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27136891 15857954 Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m², położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Składa się z: ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15886593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27762781 15886593 Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 24m2 składa się z: - salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (88 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15884109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695197 15884109 DO WYNAJMU 2 POKOJOWY APARTAMENT W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane je...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2014
15864824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27275763 15864824 DO WYNAJĘCIA 2 POK MIESZKANIE- KRAKÓW, UL. WYBICKIEGO 44A Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44A. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni ok ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15888756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27823396 15888756 Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane w Krakowie przy ul. Generała Paszkowskiego, w nowym budownictwie.Mieszkanie jest w pełni wykończone, urządzone w nowoczesnym stylu, gotowe do zamieszkania.Główne cech...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15767440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25527476 15767440 KOMFORTOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE, GOTOWE DO ZAMIESZKANIA NA SPOKOJNEJ ULICY ODRZAŃSKIEJ - DOSTĘPNE OD ZARAZ !! IDELANE DLA PARY!!! ATUTY: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - mieszkanie zostało odświeżone - ogólnodostę...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15887831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27795374 15887831 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY UL. MASARSKA OPIS APARTAMENTU: Ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie sy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890