• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890
15487293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19667592 15487293 Oferta Wynajmu Nieruchomości w Sercu Krakowa Lokalizacja: ul. Wojciecha Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, położonej w sercu Krakowa, tuż między tętniącym życiem Rynkiem Gł&o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
1890
15669969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23625269 15669969 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej c...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (40 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15871659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27472976 15871659 Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku z 2008 roku. Lokal składa się z dwóch komfortowych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Z je...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
9156868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404535 9156868 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 54 M2 W GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z : - sypialni - salonu - kuchni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego - przedpokoju Mieszkanie właśnie wykończone. W sypialni podwójne łóżko, komoda. W salonie sofa, stół jadalnia...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (59 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15887163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778302 15887163 Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, Kliny Zacisze- Kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony w cichobieżną windę, mieszkanie położone na parterze z ogródki...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15886827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27768405 15886827 DO WYNAJĘCIA STUDIO PL. KOSSAKA SALWATOR JUBILAT Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchnnym - łazienki Mieszkanie w pełni ume...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15886218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750399 15886218 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI PRZY UL. NADWIŚLAŃSKIEJ PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. Prezentowane mieszkanie o ekspozycji południ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 PLN (72 zł/m2)

2
-
41 m2
2021
15872593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498483 15872593 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA ZABŁOCIE CONCEPT HOUSE Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z : salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, Sypialni z miejscem do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (94 zł/m2)

2
-
33 m2
2022
15886783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766897 15886783 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze eleganckiego budynku, wchodzącego w skład prestiżowego. monitorowanego kompleksu mieszkalnego „Villa Verona”, położonego przy ul. Bronowickiej w Krakow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (48 zł/m2)

3
1
64 m2
2006
15886781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27766894 15886781 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ogromny apartament usytuowany na IV piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład prestiżowego kompleksu Apartamenty Ludwinów zlokalizowanego w przepięknej okolicy brzegu Wisły, nieopodal centrum Krakowa, krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

4
1
151 m2
2008
15886780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766895 15886780 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie ze świetnym widokiem, usytuowane na VII piętrze zadbanego budynku, wchodzącego w skład ogrodzonego kompleksu zlokalizowanego w rejonie Podgórza Duchackiego, nieopodal Szpitala Św. Rafała o...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (49 zł/m2)

3
1
54 m2
2002