• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15886782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766896 15886782 TL Real Estates offers for rent a huge apartment situated on the 4th floor of a modern building that is part of the prestigious complex “Apartamenty Ludwinów” located in a beautiful area of the Vistula River bank, near the center of Cracow, Kazimierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

3
1
151 m2
2008
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15831922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26701272 15831922 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze kamienicy przy ul. Św. Wawrzyńca.Mieszkanie składa się z z pokoju z aneksem kuchennym , oraz łazienkiMieszkanie w całości umeblowane i wyposażone, łącznie z przyborami kuchennymi.( nowoczes...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 PLN (93 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15886501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27759979 15886501 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48,60 m2, komórka lokatorska o powierzchni 1,46 m2, usytuowane na IV piętrze, przy ul. Reduta w dz. Prądnik Czerwony plus miejsce po...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15879995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27614351 15879995 Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, łącz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15849901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982416 15849901 Do wynajęcia możliwość wcześniejszego oglądania) 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na I piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Lubostroń 7 B. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka, dwa balkony.W CENIE miejsce...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (46 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15737498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24886707 15737498 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka,...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2002
15873297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27515274 15873297 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem 2 pokoje wysoki standard blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim standardzie, położony na ostatnim - 9. piętrze nowoczesnego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15737499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24886709 15737499 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie -pokojowe o powierzchni 42 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka, ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (37 zł/m2)

2
-
62 m2
2002
15873186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27513580 15873186 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą, położona tuż przy malowniczych Plantach. Mieszkanie mieści się na pierwszy...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (80 zł/m2)

1
-
40 m2
1900
15831091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686035 15831091 Do wynajęcia niedawno odświeżone mieszkanie o powierzchni około 30m2 zlokalizowane na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej.W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z wannąMieszkanie częściowo umebl...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15872430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27493043 15872430 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI, PARKINGIEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ. UL. PRANDOTY W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, NIEOPODAL UEK, POLITECHNIKA, UNIWERSYTET ROLNICZY, OPOLSKA ESTAKADA. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI To jasne funkcjonalne m...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (69 zł/m2)

4
-
80 m2
2024