• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15820167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580680 15820167 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego w cicho bieżną windę. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
1970
15767574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25531009 15767574 Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego Ruczaj Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz Doskonała lokalizacja Jasne i funkcjonalne mieszkanie Idealne dla singla lub pary Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzch...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
-
36 m2
2007
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15834832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26704889 15834832 Dwupoziomowe mieszkanie w południowej części Krakowa! Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice . Nieruchomość znajduje się na kameral...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
82 m2
2017
15716610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24516560 15716610 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,28 m², położonego w jednej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (83 zł/m2)

2
-
41 m2
2018
15680497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23828413 15680497 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego z kuchnią, - osobnej przestronnej sypialni, - łazi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15674440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23727504 15674440 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody z blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 100 PLN (59 zł/m2)

4
-
120 m2
2017
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15830633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26676371 15830633 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1-pokojowe Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,11 m² , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego , na parterze nowoczesnego budynku. Z okien rozpościera się widok na zadb...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2014