• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15767575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25531010 15767575 4-pokojowy apartament premium z tarasem Bronowice Małe Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To oferta dla osób, które cenią so...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

4
-
80 m2
2012
15867818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27352332 15867818 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z: Salonu - ja...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
-
50 m2
2015
15818227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646730 15818227 Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² , zlokalizowane w Śródmieściu Krakow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (60 zł/m2)

2
-
48 m2
1967
15721361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24602643 15721361 Do wynajęcia przestronna kawalerka o wielkości 41 m2, zlokalizowana przy ulicy Westerplatte - Kraków, stare miasto . Z najduje się w oficynie kamienicy , na wysokim parterze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
1900
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15452034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18876959 15452034 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie Bieżanów-Prokocim ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o po...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
1998
15596550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22093870 15596550 Apartament Premium z widokiem na Wawel! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 90 m², położony przy ul. Monte Cassino - jednej z najlepiej skomunikowanych i naj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
90 m2
2008
15736166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24868346 15736166 Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym) przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Nieru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
90 m2
2007
15884436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27702596 15884436 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDzień dobry.Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakow...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
53 m2
2014
15812932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26549442 15812932 Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie połozona przy ul. Kalwaryjskiej.Mieszkanie jest w formie open space'u z aneksem kuchennym w zabudowie ( 2 palnikowa kuchenka, lodówka podblatowa, zmywarka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wypos...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15882082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27657155 15882082 LUKSUSOWY 3-POKOJOWY APARTAMENT 72 m2 NA WOLI JUSTOWSKIEJ Nieruchomość dostępna od lipca Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej Nieruchomość składa się z: - Przestronnego...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (68 zł/m2)

3
-
72 m2
2015