• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27655637 15882043 NA WYNAJEM 3 POKOJOWE ŚWIETNE MIESZKANIE W BIEŃCZYCACH Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 usytuowany jest na 3 piętrze bloku. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z: I ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15881978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27653704 15881978 DO WYNAJĘCIA STUDIO W INWESTYCJI ANGEL WAWEL OPIS MIESZKANIA: Apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim stan...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

1
-
36 m2
2015
15827545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26619156 15827545 Do wynajęcia apartament 2 pokojowy ( 55 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula. Nowoczesna forma inwestyc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (67 zł/m2)

2
1
55 m2
2014
13206352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1510260 13206352 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA ZABŁOCIU Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z dużym balkonem i składa się z : -Dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, -Sypialni, -Łazienki, -Przedpokoju...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (82 zł/m2)

2
-
38 m2
2016
15836535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713505 15836535 Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal składa się z: • dwóch niezależnych pokoi, • oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni, ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15844136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26821435 15844136 WYNAJĘTENowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem(około 50 m²) – Prądnik Czerwony, ul. Reduta, KrakówDo wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w świetnie skomunikowanej, dynamicznie rozwijającej się części miasta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (59 zł/m2)

2
1
47.54 m2
2019
15869048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27396834 15869048 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Ruczaj 18 w Krakowie na 2 piętrze.Układ mieszkania:• przestronny, ustawny salon z wyjściem na balkon • w salonie wygodna, rozkładana sofa (funkcja spania) • oddzielna sypialnia z ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
1
47 m2
2005
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15879134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27608867 15879134 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 87,5m2 zlokalizowane na drugim piętrze, kamienicy zlokalizowanej przy ul. Dietla, w okolicy skrzyżowania z ulica Starowiślną.W skład mieszkania wchodzą:- salon z aneksem kuchenny ( przechodni względem...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (52 zł/m2)

4
1
87 m2
-
15845264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26858688 15845264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNOWE Mieszkanie 1-pokoje al.29 Listopadaul.PrandotyLOKALIZACJA:Oferujemy Państwu do wynajęcia wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy Al. 29 listopada doskonałe po...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (60 zł/m2)

1
-
35 m2
2020