• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15230564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13348285 15230564 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę jednopokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m2, na III - ostatnim piętrze w apartamentowcu przy ul. Obozowej 34 w Krakowie. Piękna wystawa południowa i południowo-zachodnia z widokiem na ładnie ...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (76 zł/m2)

1
-
34 m2
2021
15852269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27027014 15852269 W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na wysokim parterze 3 piętrowego, kameral...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15856186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27086322 15856186 W ofercie do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie 36,15 m2 z ogromnym balkonem oraz miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Biuro...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (97 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15852790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27040319 15852790 W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na 2 piętrze 2 pięt...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
-
51 m2
1952
15687157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23959686 15687157 2 POKOJE 27 M² - 1 PIĘTRO KLIMATYZACJA OGRZEWANIE PODŁOGOWE JASNE WNĘTRZE BLISKO JUBILAT OBOK SALWATOR STARE MIASTO PIWNICA PRZEROBIONA NA PIĘKNE FUNKCJONALNE MIESZKANIE KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ? Mieszkanie jest idealne dla sing...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
-
27 m2
1930
15526284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20503670 15526284 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE MIESZKANIE PRZY BONARCE, UL. PRZYJAŹNI POSKO-WĘGIERSKIEJ, PODGÓRZE DUCHACKIE, KRAKÓW Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (71 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15845998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26873392 15845998 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -2 Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Mamy przy...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

3
-
48 m2
2019
15872209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488194 15872209 DO WYNAJĘCIA PIĘKNE 2- POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI PIASTA PARK W DZIELNICY O POWIERZCHNI 48M2! dostępne od 11.05.2026 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze w dziewięcio-piętrowym blo...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15872208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27488191 15872208 DO WYNAJĘCIA 3 POKOJOWE MIESZKANIE UL. WALEREGO SŁAWKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające się z: -Salonu z aneksem kuchennym -Sypialni -Pokoju -Łazienki -Przedpokoju -...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (62 zł/m2)

3
-
55 m2
2020
15870779 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27438935 15870779 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA RIVERSIDE dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z : Kuchni z bezpośrednim wyjściem na balkon I Sypialni, II Sypialni, Łazienki z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (74 zł/m2)

2
-
44 m2
2016
15798402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26167269 15798402 Opis nieruchomości: Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie w wysokim standardzie, położone jest na IV piętrze budynk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (40 zł/m2)

4
-
96 m2
1992
15748238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25108297 15748238 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DALIOWEJ, PODGÓRZE DUCHACKIE OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 45,5 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Salon z aneksem kuc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (47 zł/m2)

2
-
45 m2
2002