• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15741140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24966724 15741140 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU SPORTOWYM Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje -Kuchnia -Łazienka; -Przedpokój; W wyposażeniu kuchen...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15866271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Lanckorońska MPK zieleń, wszystko NOWE 27316896 15866271 Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, Limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, Nowohucka. Świetna lokalizacja - w odległości 5 minut centrum komunikacyjne PODGÓRZE SKA  - tramwaje 3,13, 24, 69, 76 i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 PLN (116 zł/m2)

1
1
16 m2
2025
15862064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221951 15862064 NA WYNAJEM 2 POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - salon z otwarta kuchnią - sypialnia - łazienka - przedpokój - taras o pow.25m2 ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2010
15863179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27241988 15863179 Do wynajęcia garsoniera przy ulicy Spółdzielców - blisko tramwaj. WOLNE OD ZARAZ. Do wynajęcia garsoniera przy ulicy Spółdzielców w pobliżu ulicy Nowosądeckiej. Mieszkanie składa się z pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na podłoga...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 650 PLN (83 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15521023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20408506 15521023 OFERTA NIEAKTUALNA - MIESZKANIE ZOSTAŁO WYNAJĘTEZapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na ulicy Kościuszki.Warto tu zajrzeć jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania a dodatkowo zależy Ci na dobrej lokalizacji oraz szybki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
1
51 m2
2018
15830974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26683487 15830974 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Podgórze.Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze IX-piętrowego budynku z 2014 roku, w inwestycji 'Nowe Bochenka' - Wola DuchackaPodgórze. Składa się z kuch...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15814879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26616469 15814879 Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiemNieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, przedpokoju,...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

4
1
84 m2
2014
12011137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 511114 12011137 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Fiołkowej.Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane jest na II-piętrze IV-piętrowego budynku przy ul. Pszona - UgorekPrądnik Czerwony. Składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi, łaz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15830985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26684055 15830985 Victoria Estate prezentuje kawalerkę z ogródkiem w BronowicachNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Bronowickiej - Bronowice. Składa się z otwartej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. W pełni um...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (67 zł/m2)

1
1
33 m2
2015
15801985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26254095 15801985 Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na północy Krakowa.Nieruchomość:Mieszkanie znajduje się na parterze III-piętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Kwartowej - Prądnik Czerwony. Składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, ł...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (34 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15844672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26842700 15844672 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy BronowiceNieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na II piętrze III piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Szlachtowskiego - Bronowice. Skład się z salonu z aneksem kuch...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2007
15243979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13655262 15243979 Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość:Apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego apartamentowca w samym centrum Krakowa, niedaleko Wisły przy ul. Piw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
57 m2
2008