• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15138714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10741398 15138714 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z wielkim tarasem - Bronowice!Nieruchomość:Apartament o powierzchni 70m2 zlokalizowany na II piętrze II piętrowego apartamentowca przy ul. Starego Dębu - BronowicePasternik. Składa się salonu z aneksem...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (51 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
13232354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6538714 13232354 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament z balkonem w pobliżu Bulwarów Wiślanych- Zabłocie.Wolne od 1.03.2026.Nieruchomość:Apartament zlokalizowany na IV piętrze apartamentowca z 2018 roku przy ul. Zabłocie - Podgórze, w inwestycji Atal Resi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15819010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599817 15819010 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z jasną kuchnią, łazienką i dwoma balkonami. Jeden to klasyczny balkon, drugi francuski. Znajduje się na drugim piętrze na os. Centrum A10 przy Placu Centralnym w Krakowie. Mieszkanie jest jasne, umeblowane z wyp...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15281836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14643864 15281836 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 40,85m2 przy ul. Rydlówka dzielnica Podgórze ( cześć po stronie McDonalda). Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy element, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2019 roku. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
13680943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1986254 13680943 Do wynajęcia 2-pok mieszkanie z dwoma antresolami usytuowane na czwartym piętrze w nowej nadbudowie z 2019 roku. Kamienica z windą, zlokalizowana na Salwatorze przy ul. Stachowicza tuż obok Placu na Stawach. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnyc...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
2019
14463196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2771294 14463196 Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na os. AlbertyńskimNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze budynku mieszkalnego na os. Albertyńskim - Bieńczyce. Składa się z salonu z kuchni, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju i bal...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
13908674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2216291 13908674 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Stańczyka - BronowiceNieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na I piętrze w nowoczesnej V-piętrowej inwestycji przy ul. Stańczyka - Bronowice. Składa się z salonu z aneksem kuch...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
12302933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3020393 12302933 Victoria Estate prezentuje nowoczesną kawalerkę z balkonem i miejscem parkingowym przy ul. Górników - ProkocimNieruchomość:Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w apartamentowcu przy ul. Górników - Prokocim. Składa się z pokoju, otwartej kuchni, łazi...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
1
28 m2
2016
15847565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26920891 15847565 Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w sercu Zabłocia w prestiżowej inwestycji Atal Residence przy ul. Zabłocie 21. To propozycja dla osób, które świadomie wybierają miejski styl życia blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (82 zł/m2)

2
1
46.49 m2
2018
13027597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1334967 13027597 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Prądnik Biały!Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze VII piętrowego apartamentowca przy ul. Siewnej - Prądnik Biały. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (74 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15845159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26854069 15845159 Zespół Annderson przedstawia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na os.Górka Narodowa przy ul. A.Zauchy, niedaleko linii tramwajowej. Znajduje się na IIp. (z V, jest winda), ma 65,23mkw i składa się z pokoju dziennego połączonego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
1
65.23 m2
2023
12455428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 786333 12455428 Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Modern House - Bronowice!Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia.Nieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na IV piętrze V-piętrowej inwestycji Modern House z 2018 roku przy ul. Radzikowskieg...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
2018