• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 476

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15759186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25335701 15759186 - DOSTĘPNE OD MARCA 2026 -Cm. Rakowicki Jaworskiego, 51m²: piękne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem 30m².LOKALIZACJAUlica Władysława Jaworskiego znajduje się w dzielnicy Olsza - bardzo spokojnej okolicy domów prywatnych i niskiej zabudowy wi...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
51 m2
2017
15729824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24768615 15729824 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z balkonem przy ul. Reduta.Oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Reduta 25.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w kameralnym i cichym b...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2012
15815829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589186 15815829 Do wynajęcia 2pokojowe 45m2 mieszkanie w wysokim standardzie w inwestycji Mogilska Tower 2.Lokalizacja:Budynek jest położony przy ulicy Mogilskiej Łaszkiewicza. Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom świetny dostęp do komunikacji miejskiej - najbliższy ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15815828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588875 15815828 Do wynajęcia stylowy, nowoczesny apartament w prestiżowym budynku Wielopole Residence w Krakowie.LOKALIZACJA:Wielopole Residence to prestiżowy budynek mieszczący się w ścisłym centrum Starego Krakowa, w okolicy takich ulic jak: Starowiślna, Westerpla...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
-
14793545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 194320 14793545 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI W KAMERALNYM CICHYM BUDYNKU, W UL. RAKOWICKA, STARE MIASTO. W POBLIŻU UL. LUBICZ, DWORZEC GŁÓWNY I GALERIA KRAKOWSKA, UNIWERSYTET EKONOMICZNY, POLITECHNIKA KRAKOWSKA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (87 zł/m2)

2
-
30 m2
2021
15815800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588591 15815800 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem ul. Okulickiego MistrzejowiceDostępne do zamieszkania 1 Lutego. Umów się na obejrzenie już teraz.LOKALIZACJA:Blok znajduje się przy ulicy Okulickiego - Mistrzejowice. Duży parking dla mieszkańców za szlab...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
1
41.03 m2
2007
15290590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14894563 15290590 KROWODRZA, ALEJA SŁOWACKIEGO - DUŻY APARTAMENT 3-POKOJOWY, KOMFORTOWO URZĄDZONY, W CENTRUM KRAKOWA, Z WIDOKIEM NA WIEŻĘ MARIACKĄ. Zadbana kamienica z windą, przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m2 usytuowane na czwartym piętrze . W mieszkan...

Kraków (Krowodrza), al. Słowackiego

4 000 PLN (41 zł/m2)

3
1
98 m2
-
15681444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23855878 15681444 Wygodne mieszkanie w otoczeniu zieleni. Oferuję do najmu przytulne i ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 przy ulicy Miechowity, zlokalizowane na spokojnym i pełnym z ieleni osiedlu. Ze względu na bliskość przedszkola oraz sz...

Kraków, Macieja Miechowity

2 200 PLN (61 zł/m2)

1
1
36 m2
1970
15622834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22661758 15622834 Komfortowy apartament w centrum Krakowa. Oferujemy do wynajmu komfortowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 41,8 m2, idealny dla pary lub singla. U s ytuowany na trzecim piętrze stylowej kamienicy, która w 2018 roku prz...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2018
13273879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1564219 13273879 Tylko u nas!LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Bociana. Za pomocą bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej mamy łatwy dostęp do galerii handlowych, centrum miasta i ośrodków kulturalno-oświatowyc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (50 zł/m2)

3
1
60 m2
2008
15807545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368204 15807545 Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem przy ulicy Banacha w Krakowie. LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy Górka Narodowa. Okolice pozwala na połączenie dobrej i łatwo dostępnej lokalizacji z ciszą i spokojem, który przy...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (68 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15812634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26540918 15812634 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 58m2, zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 1999 roku, bez windy. Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków z liczną zielen...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (57 zł/m2)

3
-
58 m2
1999