• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 481

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę Klimatyzacja Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ce...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15885803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27742590 15885803 *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Okolica charakteryzuje się niż...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
2003
15888578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27817193 15888578 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, Grzegórzki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 49 m2 na ulicy Ko...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
-
40 m2
1970
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1980
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
1970