• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15890678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883043 15890678 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, MistrzejowicePrądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 51m2 w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15824093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26595114 15824093 Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, Kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na trzecim piętrze kameralnego, monit...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (54 zł/m2)

3
-
67 m2
2001
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986