• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15892351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27898304 15892351 Do wynajęcia apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy ulicy Rakowickiej - na prestiżowym Osiedlu Novum. Metraż mieszkania to ok. 49 m2, na co składają się:- salon z połączony z jadalnia i otwarta kuchnią,- sypialnia,- przedpokój,- łazienka...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
49 m2
2010
15892209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27898246 15892209 Zamieszkaj w otoczeniu zieleni 10 minut od Centrum. Mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Górka Narodowa przy ulicy Słomczyńskiego ma niezwykłe atuty: ciszę wokół, bliskość Centrum oraz doskonała komunikacja tramwajowa. Na metraż 33,11 ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
-
33 m2
2003
15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę Klimatyzacja Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ce...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15885803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27742590 15885803 *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Okolica charakteryzuje się niż...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
2003
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15747762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25098935 15747762 Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Nuszkiewicza, na Pr...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15890390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876174 15890390 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na I piętrze zadbanego budynku, zlokalizowanego w rejonie Ruczaju (ul. Raciborska), blisko linii szybkiego tramwaju i galerii handlowej Pasaż Ruczaj.Oferowana ni...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
1
49 m2
2001