• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876212 15890416 DO WYNAJĘCIA 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Przedstawiamy mieszkani...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15890415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876213 15890415 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU PRZY ULICY GALICYJSKIEJ, CZYŻYNY WYMAGANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO OPIS MIESZKANIA Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z: - sypialni - salonu - aneksu kuchennego - łazienki - przed...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (71 zł/m2)

2
-
34 m2
2016
15848710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26947098 15848710 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. SŁOMCZYŃSKIEGO wymagana umowa najmu okazjonalnego! OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Dwi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15890173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27873795 15890173 TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne, dobrze doświetlone mieszkanie usytuowane na II piętrze zadbanego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Krakowa, ze świetnym dostępem do ścisłego centrum oraz okolic Quattro Business ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 PLN (44 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15884239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698370 15884239 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15889900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27864505 15889900 Do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność oraz wygodę mieszkańców.Mieszkanie składa się z jasnego salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
45.4 m2
2020
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (80 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975