• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 26

15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórka lokatorska W CENIE. PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15891223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27892607 15891223 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Żmigrodzkiej Broniewskiego (bliskie Psie Pole - Obręb Polanka). Świetnie skomu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15841476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789987 15841476 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058wolne od 01.04.2026Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15889672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27858464 15889672 Opiekun oferty: Kinga Ustyniaktel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku.Wejście do budynku od strony ogólnodostępnego podwórka, na którym można swobodnie zapark...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 PLN (29 zł/m2)

2
-
47 m2
1920
15093755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 9662990 15093755 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod Platanami*mieszkanie dostępne od zar...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (53 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15867760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27351633 15867760 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Krzysztofa Kolumba znanej inwestycji Olimpia port. Dwa pokoje zlokalizowane na Swojczycach z dobrym połączeniem ze Ścisłym Centru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15878803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27601970 15878803 Opiekun oferty:WIOLETTA GRZESIAKTEL. TEL. 602-101-602Nr Licencji PFRN 22583KLUCZE W BIURZEPrzytulne mieszkanie 2 pok. w inwestycji Olimpia Port z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się przy bulwarze nadr...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15798551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26175891 15798551 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058***wolne od zaraz***Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu przy ul. Zaułek Rogoziński na Różance w budynku z windą, III piętro. Mi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15888667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819676 15888667 Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Żmudzkiej (Psie Pole). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym zadbanym bloku z windą. Mieszkanie ma powierzchnię 35,5m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - pokój (11,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 740 PLN (50 zł/m2)

1
-
35 m2
1985
15859158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27164655 15859158 Do wynajęcia DOSTĘPNE OD ZARAZ komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na pięknych zielonych Karłowicach przy ul. Micińskiego - w sąsiedztwie ul. Berenta Boya-Żeleńskiego pl. Kromera. Lokalizacja budynku łączy zalety bliskości do centrum mia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
62 m2
2000
15883853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trze pokoje z balkonem. 58m2.1 piętro.Wynajmę. 27680309 15883853 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Różanka, WrocławOferuję na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o 3 pokojach, położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocław - na osiedlu Różanka (ul....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
1985