- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 256.58m2
- Rodzaj Lokal na gastronomię
- Cena 21 754 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 256 m² zlokalizowany na parterze prestiżowego biurowca klasy A Marynarska Point 2 przy ul. Postępu 15 na Mokotowie. Lokal posiada dwa wejścia (od ulicy oraz z wnętrza biurowca), dużą salę konsumpcyjną oraz możliwość dowolnej aranżacji pod restaurację, kawiarnię, bistro, kantynę Doskonała ekspozycja i stały ruch klientów - budynek oferuje ok. 14 700 m² powierzchni biurowej i handlowej, wynajmowanej przez podmioty.
Lokalizacja: Galeria Mokotów - 500 m przystanki tramwajowe i autobusowe - 20 m szybki dojazd do centrum i na Lotnisko Chopina (5 min)
Budynek: biurowiec klasy A parking podziemny (265 miejsc) całodobowa ochrona klimatyzacja, wentylacja, monitoring dostęp do infrastruktury dodatkowej (fitness, coworking, sklepy)
Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Cena ofertowa w EURO: 5132 cena w PLN:21754
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895612
- Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (6 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Lokal Na Gastronomię na wynajem - Warszawa, Mokotów
nieruchomosci-polska-24.pl / 15895612
21 754 PLN
85 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 256.58m2
- Pokoje 11
Opis - Lokal na gastronomię
Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Cena ofertowa w EURO: 5132 cena w PLN:21754
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895612
- Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (6 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11