• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 182

15885764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740545 15885764 Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (127 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15885741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740376 15885741 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 968 PLN (70 zł/m2)

1
-
28 m2
2000
15885750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy Żabce | narożny | duże witryny 27740465 15885750 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m², położony na parterze nowej inwestycji „Spokojny Mokotów” na warszawskich Siekierkach.Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobrą ekspozycją od ulicy. Bezpośrednio obok funkcjonuje Żabka, co generuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 300 PLN (100 zł/m2)

2
-
63 m2
2025
15874936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27519376 15874936 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 143 PLN (55 zł/m2)

6
-
238 m2
2010
15885688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27738272 15885688 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 540 PLN (73 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15885682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737953 15885682 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (349 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15884774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27711245 15884774 Lokal magazynowy ok. 44 m2 do wynajmu na Woli.Wysokość 338 cm;Szerokość 560 cm.Brama od frontu (194 cm szerokości), zamykana na pilot. Węzeł sanitarny (WC i umywalka w części wspólnej). Grzejniki CO (ogrzewanie z pieca gazowego w piwnicy; gaz miejsk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 640 PLN (60 zł/m2)

1
-
44 m2
2020
15885685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737956 15885685 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15884500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27704731 15884500 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 682 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15881529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27636406 15881529 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (275 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15865491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro przy osi królewskiej | Wilanów 27301946 15865491 Reprezentacyjne biuro z szyldem przy osi królewskiej - Miasteczko WilanówGotowe do pracy, w pełni umeblowane biuro dla zespołu 5-9 osób, położone w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów miasteczka wilanów - przy fontannach i parku na osi króle...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (74 zł/m2)

3
-
95 m2
2006
15885645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734704 15885645 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 776 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 924 PLN (69 zł/m2)

12
-
776 m2
2012