• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 183

15882227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658523 15882227 Moduł biurowy 3 gabinety. Pomieszczenia z oknami, ustawne, niezależne, każde z wejściem z korytarza.3 gabinety:24,3 mkw20,3 mkw16,5 mkwDla najemców dostępne toalety i kuchnia w częściach wspólnych na piętrze.Biuro w stanie do wejścia. Odświeżone, oka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (95 zł/m2)

11
-
60 m2
1992
15884983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715098 15884983 Do wynajęcia powierzchnia komercyjna na ostatnim piętrze oryginalnego budynku.Podział gabinetowy.Powierzchnie mają wysoki strop - nawet ponad 4 metry, czego nie widać z uwagi na podwieszony sufit.Pomieszczenia bardzo jasne, są okna zwykłe i dachowe.K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 920 PLN (30 zł/m2)

11
-
664 m2
1993
15884982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715097 15884982 Biuro na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia wymaga remontu i adaptacji instalacji do aktualnych przepisów. Powierzchnia świetna na escape room, magazynki do wynajęcia. Czynsz: 30 zł 1 mkw Koszty eksploatacji 26,12 mkwMiesięczny koszt najmu powierzchni: 2...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 020 PLN (30 zł/m2)

11
-
434 m2
1993
15877543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27572502 15877543 Do podnajęcie gotowa do pracy powierzchnia biurowa. Podział gabinetowy, zgodny z rzutem dla 56- 59 osób. Gabinety: 7 x 2 osoby, 4 x 4 osoby, większe pokojeopen space dla: 8, 10 i 12 osób, sala konferencyjna, 2 x archiwumschowek, cześć socjalna (kuchn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 671 PLN (48 zł/m2)

11
-
640 m2
2012
15885878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743340 15885878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 946 PLN (72 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15885861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743349 15885861 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 378 PLN (65 zł/m2)

4
-
221 m2
1998
15885818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27742714 15885818 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62,77 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 896 PLN (79 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15885816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27742718 15885816 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 790 PLN (199 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15885774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740846 15885774 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15885772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740844 15885772 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (70 zł/m2)

1
-
18 m2
1992
15885770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740842 15885770 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszypoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 331 PLN (67 zł/m2)

1
-
20 m2
1960
15885763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740546 15885763 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950