• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 160

15857104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114017 15857104 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 128 PLN (60 zł/m2)

11
-
336 m2
2008
15885626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734183 15885626 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 6 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (10 zł/m2)

1
-
12 m2
2017
15885624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734182 15885624 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 8 osób na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (10 zł/m2)

1
-
12 m2
2014
15885608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734146 15885608 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 232 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca w Wawrze, w okolicach Mostu Siekierkowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 920 PLN (60 zł/m2)

4
-
232 m2
2023
15885606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27734145 15885606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 428 m2 na parterze kameralnego biurowca w Wawrze, w okolicach Mostu Siekierkowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 343 PLN (31 zł/m2)

1
-
428 m2
2023
15885610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734150 15885610 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 202,20 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca w Wawrze, w okolicach Mostu Siekierkowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 132 PLN (60 zł/m2)

6
-
202 m2
2023
15885604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734143 15885604 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 432,80 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca w Wawrze, w okolicach Mostu Siekierkowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 968 PLN (60 zł/m2)

10
-
432 m2
2023
15885581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733954 15885581 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,77 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 PLN (48 zł/m2)

1
-
11 m2
1990
15885579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733939 15885579 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 300 PLN (61 zł/m2)

6
-
300 m2
-
15885566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733880 15885566 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15885565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733872 15885565 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 5 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (12 zł/m2)

1
-
10 m2
2017
15885557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733869 15885557 Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób w Śródmieściu, na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (11 zł/m2)

1
-
9 m2
2006