• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 192

15885131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717850 15885131 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 PLN (815 zł/m2)

1
-
1 m2
2007
15881750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647013 15881750 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 PLN (250 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15881258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626497 15881258 Samodzielne piętro w budynku biurowym.Recepcja,10 pokoi biurowych,2 WC, kuchnia biurowa, sala konferencyjna.Biuro gotowe do wejścia, zapraszam na prezentację.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy położony w unikalnej lokalizacji przy stacji metra Stare ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 361 PLN (77 zł/m2)

11
-
409 m2
2013
15882005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654595 15882005 Lokal biurowy na parterze o powierzchni 60 m2Lokal klimatyzowanyPołożony w Centrum PowiślaKuchnia i toalety położone na częściach wspólnych - dla kilku najemców.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przed...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
60 m2
1931
15885089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717117 15885089 Lokal biurowy Aleje Jerozolimskie 107 o powierzchni 16,2 (plus część wspólna)Lokal dostępny od zaraz, wykończony.Lokal jest po kapitalnym remoncie, wyposażony w sufit podwieszany, oświetlenie - panele LED, podłoga wyłożona jest panelami.Przy wynajęci...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 346 PLN (147 zł/m2)

2
-
16 m2
1929
15077961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8993976 15077961 Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to zabudowa magazynowo usługowa.Cztery działki stanowi jedną całość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

10
-
2319 m2
-
15870922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27446502 15870922 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m² I Ursus biura lub mieszkania!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Warszawie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
-
852 m2
2000
15868378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380956 15868378 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 PLN (175 zł/m2)

1
-
4 m2
2019
15878902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602509 15878902 Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 PLN (290 zł/m2)

1
-
5 m2
2018
15878903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602508 15878903 Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w biurowcu w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (260 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15877360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567668 15877360 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (225 zł/m2)

1
-
4 m2
2004
15884981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27715096 15884981 Do wynajęcia nowo wybudowana hala magazynowa, Wilanów, Zawady, tuż przy trasie S2.Fantastyczny, nowy magazyn, doświetlony, idealny na działalność logistyczną.Całkowita powierzchnia obiektu 2000 mkw, w podziale na pół. Z możliwością wynajęcia całości....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
1000 m2
2025