• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 191

15882841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673477 15882841 Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 471,3 m2 znajdujący się tuż przy stacji metra PŁOCKA z możliwością podzielenia na 2 oddzielne biura po 235 m2.OPIS NIERUCHOMOŚCINieruchomość składa się z: pomieszczeń przeznaczonych od 40-60 pracowników w zależno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 000 PLN (55 zł/m2)

12
-
471 m2
1996
15840882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786122 15840882 Idealne miejsce na Twoją szkołę lub centrum szkoleniowe – gotowy lokal.Miejsce, które zainspiruje Twoich kursantów.Unikalny lokal na wynajem, ma kilka wejść, idealnie dopasowany do potrzeb edukacyjnych lub medycznych. Przestrzeń łączy nowoc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 987 PLN (77 zł/m2)

12
-
365 m2
1999
15884771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711246 15884771 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 867 mkw w nowoczesnym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centrum i oraz do pozostałych dzielnic miasta....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

56 090 PLN (65 zł/m2)

11
-
867 m2
2014
15884772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711247 15884772 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 296 mkw w nowoczesnym, A-klasowym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzielnic miasta,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 659 PLN (65 zł/m2)

11
-
273 m2
2014
15884770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711244 15884770 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 296 mkw w nowoczesnym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzielnic miasta, bliskość Ce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 150 PLN (65 zł/m2)

11
-
296 m2
2014
15634646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22924188 15634646 Oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego przy Al. Solidarności – idealna inwestycja z NajemcąLokalizacja: Al. Solidarności, jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, gwarantująca stały ruch pieszy i samochodowy.Powierzchnia: 126 m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 944 000 PLN (23 000 zł/m2)

11
-
128 m2
2022
15860785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184215 15860785 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaDo wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15882080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657172 15882080 Pokój biurowy o powierzchni 22 m2 na centrum PowiślaPokój klimatyzowany, wysoki na 3 m.Kuchnia i toalety na częściach wspólnych.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przedwojenną zabudową przy Centum Nauk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 PLN (75 zł/m2)

11
-
22 m2
1931
15881682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644189 15881682 Samodzielny pokój w budynku biurowym.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek o średnim standardzie ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (70 zł/m2)

11
-
26 m2
1980
15877695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577609 15877695 Do wynajęcia narożny moduł biurowy podzielony na 5 pomieszczeń - rozkład zgodny z rzutem. Na piętrze dostępna jest wspólna kuchnia oraz toalety.Budynek:Biurowiec położony w Śródmieściu w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dogodne połączenie z pozo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
1950
15840926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787360 15840926 Powierzchnia na 1 piętrze z wejściem od ulicy.Pokoje są bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym.Przewidziany budżet na dostosowanie powierzchni do potrzeb przyszłego najemcy.Obecny układ pokoi, zgodnie z załączonym planem:recepcja,WC (damski i mę...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 478 PLN (77 zł/m2)

11
-
384 m2
1999
15791371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25990035 15791371 Samodzielne piętro w budynku biurowym.6 pokoi biurowych, 2 WC, kuchenka biurowa.Budynek:Kamienica biurowa, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych, prowadzących na lotnisko, dworce kolejowe i autobuso...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 744 PLN (88 zł/m2)

11
-
326 m2
1950