• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 190

15828238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628380 15828238 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.73 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 285 PLN (45 zł/m2)

2
-
73 m2
1989
15820701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627868 15820701 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1262m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

92 229 PLN (73 zł/m2)

11
-
1262 m2
2010
15811696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26440430 15811696 magazyn o pow. 116 m2 do wynajęcia, na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej na warszawskim Mokotowie poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 320 PLN (20 zł/m2)

1
-
116 m2
2000
15811273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26428122 15811273 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny lokal b...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
-
46 m2
2018
15762164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25400081 15762164 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

158 580 PLN (81 zł/m2)

11
-
1958 m2
2026
15757918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25309635 15757918 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 10 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 550 PLN (478 zł/m2)

1
-
43 m2
1996
15737646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24887968 15737646 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 300 PLN (495 zł/m2)

1
-
43 m2
1996
15859806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176463 15859806 Warszawa - Do wynajęcia: sala spotkań do 8 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

240 PLN (13 zł/m2)

1
-
18 m2
2017
15859640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27174035 15859640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.61,10 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 888 PLN (80 zł/m2)

1
-
61 m2
2024
15856974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106754 15856974 Warszawa * Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 141,12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 805 PLN (70 zł/m2)

1
-
141 m2
2015
15853225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044709 15853225 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy------------L...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 741 PLN (62 zł/m2)

12
-
332 m2
1998
15852167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025958 15852167 Do wynajęcia plac o pow.3000m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strzeż...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 565 PLN (7 zł/m2)

1
-
3000 m2
-