• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 202

15889870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862742 15889870 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 654 PLN (65 zł/m2)

1
-
56 m2
1998
15889871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862741 15889871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 247 PLN (65 zł/m2)

7
-
219 m2
1998
15885861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743349 15885861 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 378 PLN (65 zł/m2)

4
-
221 m2
1998
15885860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743341 15885860 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 035 PLN (66 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15885816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27742718 15885816 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 790 PLN (199 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15895178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960635 15895178 niższa stawka czynszu-------------------------------Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 029 PLN (77 zł/m2)

12
-
1135 m2
2022
15894972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27953345 15894972 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.634,56 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katar...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 036 PLN (30 zł/m2)

11
-
634 m2
1980
15895160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27959951 15895160 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 692 m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowizji od N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 112 PLN (62 zł/m2)

12
-
692 m2
2008
15896041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27966031 15896041 Ogrzewany moduł magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 419 mkw. Brama automatyczna z poziomu 0. Przyłącza wody na powierzchni.Podłoga przemysłowa, niepyląca.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Możliwość podjazdu dużych aut dostawczych.To...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 408 PLN (32 zł/m2)

1
-
419 m2
1980
15895019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956144 15895019 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,66 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------Bez prowizji ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 PLN (40 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15895029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956160 15895029 Samodzielny lokal biurowy o powierzchni 108 m2 – 1 piętro – klatka z recepcją budynku Aktualny podział - 5 pokoi, recepcja, aneks kuchenny, toaleta.Lokal dostępny od zaraz. W lokalu będzie przeprowadzany przez wynajmującego drobny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 204 PLN (113 zł/m2)

11
-
108 m2
1936
15895211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960936 15895211 Moduł biurowy o powierzchni 85 m2 brutto.Moduł składa się z powierzchni otwartej i małego magazynku. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.Budynek:Biurowiec znajduje się na Pradze Południe w pobliżu Trasy i Mostu Siekierkowskiego oraz ulic Ostrobr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 675 PLN (55 zł/m2)

11
-
85 m2
2002