• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 198

15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-Borek Fałęcki), Zdunów

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15776913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25720796 15776913 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

5
-
115 m2
2000
15896757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988588 15896757 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15897669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007991 15897669 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Mitkowskiego w dzielnicy Dębniki. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Mitkowskiego 4 znajduje się w atrakcyjnej części Dębnik, blisko Ronda Grunwaldzkiego i centrum Kra...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

2
1
48 m2
2016
15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15882095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657322 15882095 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najb...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15867123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335513 15867123 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 54,19m2 na ulicy Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki . ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

735 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
48 m2
1955
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
-
84 m2
2009
15896503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981403 15896503 Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rydlówka 21B, w nowoczesnym, przemyślanym w każdym calu apartamentowcu. Powierzchnię mieszkania tworzą: wygodny korytarz, salon z aneksem kuchennym i uroczym balkonem, trzy ustawne pokojesypialnie, komfortowa łazienka i ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (22 727 zł/m2)

4
1
88 m2
2021
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002