• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 197

15836874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722885 15836874 SPRZEDAM FAJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "Krakó...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

3
1
49 m2
2016
15790564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970919 15790564 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - po g...

Kraków (Prądnik Biały), al. 29 Listopada

848 000 PLN (17 306 zł/m2)

3
1
49 m2
2012
15857616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27128214 15857616 P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008roku. Budynek posiada portie...

Kraków (Krowodrza), Poznańska

1 578 000 PLN (19 244 zł/m2)

3
1
82 m2
2008
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze), Feliksa Wrobela

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
1
63 m2
2025
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze), Feliksa Wrobela

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
2019
15872756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501814 15872756 Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, zadbanym budynku z lat 40. T...

Kraków (Dębniki), Praska

638 000 PLN (18 229 zł/m2)

2
1
35 m2
1940
15878802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27601966 15878802 Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę cichobieżną. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe. M...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

775 000 PLN (18 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15889703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859031 15889703 3-pokojowe mieszkanie 68 m² z dwoma balkonami Mydlniki garaż podziemny spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z...

Kraków (Bronowice), Godlewskiego

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze), ks. Ignacego Stoszki

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15890137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27872066 15890137 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruk...

Kraków (Prądnik Biały), Henryka Pachońskiego

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1978
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki), dr. Jana Piltza

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2012