• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 198

15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza), Składowa

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik Biały), Pleszowska

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
1
25 m2
1986
15852524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036068 15852524 2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m² - Stare Dębniki 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m²(z pomieszczeniami przynależnymi tj piwnicą i osobnym pomieszczeniem na półpi...

Kraków (Dębniki), Pułaskiego

1 290 000 PLN (21 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1930
15863618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253892 15863618 Kraków - Podgórze Duchackie Piaski Wielkie 3 pokoje ok. 55,7 m² balkonloggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 10. (ostatnim) pięt...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15873804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517880 15873804 KRAKÓW- KROWODRZAŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 1520 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 POKOJE 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)!! WYKOŃCZONE GOTOWE DO WPROWADZENIA DOSKONA...

Kraków (Krowodrza), Spokojna

849 999 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15876145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532248 15876145 STARE PODGÓRZE 2 POKOJOWE ok. 38 m2. BLISKO RONDA MATECZNEGO ! BULWARY WIŚLANE OK. 1 0 MINUT SPACERKIEM! BUDOWNICTWO Z LAT 70 tych. Mieszkanie po generalnym...

Kraków (Podgórze), Krasickiego

825 000 PLN (21 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1967
15864636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27271448 15864636 Doskonała lokalizacja-Centrum Krakowa 10 min spacerkiem Rynek Główny! 2-pokojowe mieszkanie 56,2m² z dużym tarasem garderoba + strefa biurowahome office Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mie...

Kraków (Krowodrza), Chopina

1 119 000 PLN (19 982 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15896441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980245 15896441 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 42,61 m2 balkon Nowa Huta - os. Jagiellońskie Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tyc...

Kraków (Nowa Huta), os. Jagiellońskie

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15646469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23222552 15646469 Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m², położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osied...

Kraków (Bronowice), Myczkowskiego

640 000 PLN (18 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2004
15810603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414488 15810603 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r. w inwestycji osiedle 3 kolory, Bieżanów Nowy. Na powierzchnię ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Mała Góra

790 000 PLN (14 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2011
15686522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23944025 15686522 SPRZEDAM GUSTOWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "K...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

770 000 PLN (15 714 zł/m2)

3
1
49 m2
2017
15836874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722885 15836874 SPRZEDAM FAJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "Krakó...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

3
1
49 m2
2016