• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 628

15895951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27963156 15895951 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:- przestronny salon z częścią jadalnianą,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (29 630 zł/m2)

4
1
81 m2
2018
15895303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961805 15895303 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,40m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (16 317 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1950
15894959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953251 15894959 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15894960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953250 15894960 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Claudia Monteverdiego na zielonym osiedlu GreenwoodBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,36m2 skła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 093 zł/m2)

2
1
45.36 m2
2021
15894957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953248 15894957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (27 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15894813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949012 15894813 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,9m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju,-pr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 493 zł/m2)

3
1
47.9 m2
1970
15894802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949000 15894802 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. ZegadłowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuchni,-łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 343 zł/m2)

3
1
67 m2
2002
15894811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948995 15894811 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,4 m2 składa się z:-salonu pow. ok 22m2,-pokoju po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 901 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1977
15894805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948993 15894805 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,53 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (17 122 zł/m2)

1
1
24.53 m2
2017
15894771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948621 15894771 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,2m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (18 683 zł/m2)

2
1
37.2 m2
1970
15894770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27948620 15894770 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się z:Poziom pierwszy:- salon z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
2
93 m2
2015
15894735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948362 15894735 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Hubnera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,18m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 630 000 PLN (25 397 zł/m2)

3
1
64.18 m2
2019