• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 387

15867364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko SKM i UG w niskiej zabudowie 27344463 15867364 Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w bloku z windą z 1975r.Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony.Wokoło budynku dużo miejsc ogólnodostępnych miejsc parkingowych.Lokalizacja m...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (15 633 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15863600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa Pokoje | Pod Lasem | Gdańsk, Górki Zachodnie | 27252601 15863600 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, które stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.ATUTY:Mieszkanie dos...

Gdańsk (Górki zachodnie) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

420 000 PLN (7 925 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15862318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Parter 500m od dworca 27224362 15862318 REZERWACJA!!!!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nieruchomość przeznaczona do kapitalnego remontu - z możliwością własnej ara...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

310 000 PLN (7 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1980
15856182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Balkon | Blisko Morza | 27085863 15856182 2 pokoje po remoncie balkon blisko morza Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Małym, w pasie nadmorskim.To idealna propozycja zarówn...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

678 999 PLN (18 861 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15852502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Orłowo 27035339 15852502 Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami.2 duże pokoje, kuchnia z oknem, łazienka oraz zabudowany korytarz. Dla mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
60 m2
1960
15817311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641793 15817311 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Balkon Garaż Komórka Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został odświeżony i jest gotowy do zamieszkania. Układ mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 517 zł/m2)

2
1
47.67 m2
2008
15804161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum Gdańska | ul. Seredyńskiego 26301737 15804161 Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska — takiego, które zapewni komfort, świetny standard, bliskość Starego Miasta i gotowość do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ta nieruchomość spełni wszystkie oczekiwania: jest zadbana, funkcjonalna i idealna z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1963
15772890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje Wejherowo! 25623189 15772890 Dwupoziomowe mieszkanie w Wejherowie - komfort i przestrzeń dla Twojej rodziny!Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum Wejherowa? Ta oferta jest dla Ciebie!Atuty nieruchomości:dwupoziomowy u...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15655859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWY apartament w sercu JASTARNI 23394927 15655859 Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu Jastarni - luksusowy apartament z widokiem na ZatokęApartament B9stan deweloperskiSzukasz miejsca, które połączy nowoczesny komfort z nadmorskim klimatem i doskonałą lokalizacją? Ten wyjątkowy EkoSmart apartament o p...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

1 288 000 PLN (26 833 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15405413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Plac Kaszubski 17810338 15405413 Główne Atuty:Prestiżowa Lokalizacja: Apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.Nowoczesne Osiedle: Rezydencja Plac Kaszubski to kameralny budynek z ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
2
114 m2
2023
15890178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874365 15890178 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, du...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

548 990 PLN (12 577 zł/m2)

2
1
43.65 m2
2018
15889755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860862 15889755 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. .Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 993 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018