• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 405

15494866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19822069 15494866 OFERTA WYNAJMU. Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji, Zgorzelec. Oferujemy do wynajęcia jasną, komfortową i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 28 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w zadbanym bloku w atrakcyjnej części mias...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 500 PLN (54 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15892668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898996 15892668 Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie budynek Torre Verona blisko tramwaj. Lokalizacja. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej na Krowodrzy - Górce. Bardzo dobra lokalizacja blisko tramw...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (17 939 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15891427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897058 15891427 Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z dodatkową przestrzenią i zielonym otoczeniem - Piła, Kalina Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Piły. To miejsce docen...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), położone na wysokim parterze w zadbanym bloku w spokojnej części Zgorzelca. Lokaliza...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15389295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17472137 15389295 NOWA NIŻSZA CENA -OBNIŻAMY CENĘ NIERUCHOMOŚCI Z 320.000 ZŁ NA 260.000 ZŁ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego położonego we wsi Działoszyn w woj. dolnośląskim w powiecie Zgorzeleckim w...

Działoszyn (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

260 000 PLN (1 585 zł/m2)

6
1
164 m2
-
14114288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2429436 14114288 Mieszkanie na wynajem, Ostrów Wielkopolski, II piętro, kawalerka, centrum. Oferuję do wynajęcia kawalerkę, położoną na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, w której skład wchodzą: pokój, jasna kuc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 100 PLN (33 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15889093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 pokojowe do wynajecia 27843400 15889093 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie.Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, pomiędz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (83 zł/m2)

6
2
96 m2
2005
15892459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898922 15892459 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 468 PLN (14 558 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898920 15892455 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 696 PLN (11 257 zł/m2)

3
-
65 m2
2026