• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 400

15892293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898714 15892293 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898712 15892340 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898709 15892292 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 062 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898708 15892416 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898707 15892291 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898699 15892337 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

458 676 PLN (13 899 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15892245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898695 15892245 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

454 840 PLN (13 783 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15892387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898684 15892387 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 034 405 PLN (17 690 zł/m2)

3
-
115 m2
2026
15892286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898674 15892286 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898672 15892408 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 880 PLN (16 150 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898671 15892384 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (16 087 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898665 15892329 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 970 PLN (15 671 zł/m2)

3
-
67 m2
2027