• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 405

15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15892439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898763 15892439 3 pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż podziemny Krzyki Ołtaszyn - ul. Obrońców Poczty Gdańskiej - blisko Bielan Wrocławskich i autostrady A4 ! Świetne dla rodziny z Korei. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 78 m2 3 pok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (50 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15892438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament -Orłowo Unique 27898762 15892438 LokalizacjaOrłowo Unique to kompleks trzech trzykondygnacyjnych budynków, w tym jeden biurowo-usługowy, stanowiący jednocześnie bufor od al. Zwycięstwa. W pozostałych dwóch znajdą się apartamenty o powierzchniach od 50 do 170 m kw. Budynki zaprojekto...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 900 000 PLN (22 093 zł/m2)

3
1
86 m2
-
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15879039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607391 15879039 Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie wysoki standard garaż + komórka lok. Grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie wykończone 2 lata temu na podstawie projektu architekta wnętrz, z dbałością o każdy detal. L...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 499 000 PLN (26 298 zł/m2)

3
-
57 m2
2022
15857960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137528 15857960 Ulica Wizjonerów, mieszkanie do wejścia. Doskonała komunikacja: tramwajem, autobusem, pociągiem czy samochodem. Osiedle na ulicy Wizjonerów jest nowoczesne, pełne punktów usługowych, zieleni i wspaniale skomunikowane. Tuż koło osiedla zna...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (16 327 zł/m2)

2
-
52 m2
2020
15786232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25897904 15786232 SŁONECZNE 6-POKOJOWE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w bardzo dobrze skomunikowanej, p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (10 455 zł/m2)

6
-
110 m2
1997
15782270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839135 15782270 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Os. Oświecenia, Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,83 m² , położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z 1990 roku. Blok jest ocieplony, bardzo zadbany i w...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 000 PLN (13 679 zł/m2)

2
-
53 m2
1990
15634027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22908387 15634027 Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, Kraków Wysoki parter 2 osobne pokoje Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² , położone na wysokim parterze w spokojnej, zielonej okolicy - tu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15407953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17867005 15407953 KRAKÓW- Swoszowice Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
44 m2
2022
15892431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898826 15892431 Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z ane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15882051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657106 15882051 KLIMATYCZNA KAWALERKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Lubelskiej, w sąsiedztwie ulicy Mazowieckiej, Długiej, Nowe...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN (17 857 zł/m2)

1
-
21 m2
1930