• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 184

15871621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472464 15871621 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z uli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15862953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235109 15862953 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy 204B o powierzchni ok. 142m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204210, tuż przy łódzkim Manhattanie. Lokal znajduje się na parterze 19-piętrowego budynku z lat 70-80. Witryny skierowa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 850 000 PLN (7 641 zł/m2)

1
-
242.13 m2
1975
15821829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578245 15821829 LOKAL NA SPRZEDAŻ ŁÓDŹ UL. TUWIMA 88.Lokal położony w Śródmieściu Łodzi w prestiżowym, rewitalizowanym miejscu u zbiegu ulic: TuwimaRodziny GrohmanówPrzędzalniczej i Tramwajowej. W inwestycji łącznie około 600 mieszkań.Lokal narożny, witryny wychodzą...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

832 000 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65 m2
2025
15884777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27711241 15884777 Wysoki w doskonałej lokalizacji w centrum Łodzi!Powierzchnia lokalu: ok. 73m2Wysokość lokalu: ponad 4,5mZdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają oferowanego lokalu.Lokal usługowy położony jest w ścisłym centrum miasta, w nowej inwestycji ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

985 500 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
73 m2
2026
15734128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3/ Śródmieście/dw.Fabryczny/ 24813194 15734128 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m², położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 — w samym sercu Łodzi, tuż obok Filharmonii i ulicy Piotrkowskiej. To idealna pro...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
1
56 m2
1912
15600452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Przy Placu Wolności z CO miejskim !!! 22196756 15600452 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal znajduje się na parterze budynku i stanowi interesującą propozycję dla osób p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (5 055 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15850843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27010254 15850843 Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią autentyzm wysokich wnętrz i chcą nadać im własny, niepowtarz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
104 m2
1920