• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15426766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18311462 15426766 NA SPRZEDAŻ 2 POZIOMOWY APARTAMENT NA osiedlu *ZIELONY ROMANÓW* NA SPRZEDAŻ 2-POZIOMOWY APARTAMENT O POW. 123mkw NA III PIĘTRZE W BLOKU Z CEGŁY Z 2001 r., ZIELONY ROMANÓW – ul. ROMANOWSKA (OSIEDLE MONITOROWANE).Mieszkanie w stanie do zamieszkania od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 911 zł/m2)

4
2
123 m2
2000
14776069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188734 14776069 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 6095 m2. ŁÓDŹ - ulica ROMANOWSKA, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6095 m2. Teren jest utwardzony częściowo kostką, ogrodzony i posiada dwie bramy. W jego obrębie znajdują się budynki nadające s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 150 000 PLN (353 zł/m2)

-
-
6095 m2
-
14742146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25584 14742146 ŁÓDŹ-BAŁUTY-działka budowlana dla inwestora pod budowę bloku - 567 m2. Proponowana działka o powierzchni 567 m2. i wymiarach 25 x 23 metra, znajduje się niedaleko ulicy Franciszkańskiej.PUM ( powierzchnia użytkowa mieszkań ) - 600 m2.Powierzchnia za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (1 058 zł/m2)

-
-
567 m2
-
14813702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 207366 14813702 ŁÓDŹ-ul. ROMANOWSKA działka budowlana o pow. 8733 m2. Proponuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8733 m2, znajdującą się na ulicy Romanowskiej, niedaleko osiedla Zielony Romanów.Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa.Media : woda, prąd i ga...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 546 096 PLN (177 zł/m2)

-
-
8733 m2
-
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15860792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184493 15860792 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Turoszowskiej 3 (Żabieniec), w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.W najbliższej o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1967
15894382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27941993 15894382 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekrea...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
1
63 m2
1982
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 360 PLN

-
-
823 m2
-
15795869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109058 15795869 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: sklepów, punktów usługowy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000