• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 190

15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15810645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 do remontu przy Manufakturze i Starym Rynku 26415029 15810645 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, Manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyn...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 500 PLN (5 719 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15844681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26844018 15844681 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego TeofilowaOtoczenie nieruchomościMieszkanie położone przy ul. Wici 18 na Teofilowie.Za oknami dużo zieleni oraz otwarta przestrzeń międz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975
15411477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936235 15411477 Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Berlińskiego w Łodzi. Cena nieruchomości wynosi 340 000 PLN, co daje 5 230 PLN za m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.Mieszkanie zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 965 zł/m2)

3
1
57 m2
1910
15889650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856581 15889650 Na sprzedaż mieszkanie 43,20 mkw na parterze w bloku czteropiętrowym w Łodzi. Składa się; z pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Mieszkanie jest w pełni ro...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (7 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15861777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27211521 15861777 Na sprzedaż mieszkanie 37,68 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji na Teofilowie w Łodzi. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z wanną i WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15411544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17936606 15411544 Działka w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich 2,5ha Działka inwestycyjna pod budownictwo jednorodzinne w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich o powierzchni 2,5 ha. W ulicy gaz, prąd i woda na terenie działki , planowana kanalizacja. Działka częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 290 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
25535 m2
-
14594169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 146509 14594169 Działka inwestycyjna na Bałutach 1,8 ha pod mieszkania lub przemysł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,86 ha położoną na Bałutach w okolicy ulicy Omłotowej i Inowrocławskiej. Działka idealne pod zabudowę usługowo-przemysłową lub pod osied...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 246 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
18678 m2
-